Навушники USAMS YG23 Bluetooth 5.3 забезпечують до 40 годин автономної роботи.
Вони мають великі м'які амбушури, призначені для забезпечення комфорту під час тривалого прослуховування. Складана конструкція дозволяє зручно носити навушники з собою.Високоякісний дизайн навушників поєднується з чудовим і яскравим звучанням, створюючи ідеальний аудіодосвід для користувача. Завдяки ретельно продуманій конструкції навушники здатні передавати звуки з чіткістю та деталізацією, від відтворення найтонших нюансів до посилення басів.Точний 40-міліметровий динамічний драйвер гарантує широке і яскраве звукове поле, яке переносить слухача в центр подій. Амбушури сприяють ізоляції шуму та покращують загальне враження від прослуховування.Бездротовий зв'язок 5.3, стабільна та високошвидкісна передача даних в межах 10 м, плавне відтворення аудіо та відео. Цей вдосконалений чіп забезпечує безперебійну передачу аудіо та відео між пристроями, усуваючи проблему затримки, яка може заважати перегляду фільмів, іграм або телеконференціям.Легко контролюйте звук і керуйте дзвінками з навушників за допомогою зручних кнопок на чашках навушниківЗавдяки 40-годинному терміну служби акумулятора та швидкій зарядці ви матимете достатньо енергії для багатоденних подорожей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Вес | 180 г кг |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + PU |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | USAMS-YG23 |
| Назначение | Для телефонів |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 190 × 160 × 73 мм |
| Цвет | Beige |
| Час заряджання | 1.5 – 2 год |
| Час роботи, год | До 40 годин |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz Гц |
Информация для заказа
- Цена: 611,39 ₴




