
Бездротові навушники HOCO EW72 Soar true wireless ANC Noise Reduction touch screen BT headset White
702,74 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007629829
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Бездротові навушники HOCO EW72 надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу без проводів. Ідеально підходять для складних умов (наприклад, тренування) та для повсякденного використання. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає випаданню навушників, а активне шумозаглушення (ANC) занурює вас у музику, відсікаючи зовнішній шум.Особливості бездротових навушників HOCO EW72:1. Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
2. Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Сенсорне керування дозволяє перемикатися між треками, регулювати гучність та приймати дзвінки без необхідності діставати пристрій.
5. Працюють до 4 годин у режимі прослуховування музики або спілкування.
6. Ємність акумулятора: 360 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
7. Активне шумозаглушення ізолює від зовнішніх шумів для максимального занурення в музику.
8. Завдяки інтелектуальному сенсорному LED-дисплею різні параметри функцій можуть здійснюватися безпосередньо за допомогою зарядного чохла.
9. На екрані відображається поточний рівень заряду та точний час роботи навушників та зарядного чохла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 360 mAh |
| Вес | 57.6 г кг |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Пластик |
| Модель навушників | EW72 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ANC |
| Особенности | З сенсорним екраном |
| Назначение | Для телефонів |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 60.6 × 45.2 × 23 мм |
| Цвет | white |
| Час заряджання | Зарядний кейс: 1.5 год. Навушники: 1 год |
| Час роботи, год | 4 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz Гц |
Информация для заказа
- Цена: 702,74 ₴








