
Накопичувач SSD Kingston SSDNow A400 240GB 2.5" SATAIII 3D NAND
6 346 ₴
- В наличии
- Код: SA400S37/240G
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Твердотілий накопичувач Kingston A400 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління зі швидкістю запису і читання 450МБ / с і 500МБ / с , і забезпечує в 10 більш високу швидкість роботи в порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, висока багатозадачність і загальне прискорення системи. Більш надійний і міцний в порівнянні з жорстким дискомПереваги:
Швидкий запуск системи, отримання та надсилання файлів
Більш висока надійність і довговічність у порівнянні з жорсткими дисками
Різні варіанти ємності, накопичувач можна використовувати для установки додатків або як заміну жорсткого диска
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 240 GB |
| Страна производитель | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Страна регистрации бренда | США |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 500 |
| Модель SSD | A400 |
| Розміри | 100 × 69 × 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND |
| Тип накопителя | Внутрішній |
| Время наработки на отказ | 1000000 |
Информация для заказа
- Цена: 6 346 ₴




