Ulanzi Vijim Universal Mobile Phone Clip (UV-2294 ST-22) — тримач для смартфона з регулюванням нахилу та двома кріпленнями холодний башмак.Ця пластикова модель сумісний з телефонами шириною від 55 до 87 мм. Смартфон швидко встановлюється на тримач, що дуже зручно. Він надає можливість регулювати кут нахилу смартфона на 180° та повертати на 360° для портретної та пейзажної зйомки.Два кріплення холодний башмак призначені для додаткового обладнання, такого як камерне світло або мікрофон. Можливе використання обох одразу під час вертикальної зйомки на телефоні. За кріплення тримача до штатива, монопода або іншого обладнання відповідає стандартне різьблення 1/4 дюйма та швидкознімна платформа за типом ARCA.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Материал | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46 кг |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Vijim Universal Mobile Phone Clip |
| Особенности | Регулювання кута нахилу, вертикальна й горизонатальна зйомка |
| Розміри | 100 × 41 × 32 мм |
| Совместимость | Зі смартфонами шириною 55 – 87 мм |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 261 ₴










