Зарядний пристрій UGREEN CD318 Nexode mini 20W Charger EU (UGR-90664) зможе зарядити ваші пристрої за дуже короткий час, що робить його ідеальним вибором під час роботи в офісі або вдома. Потужність зарядного пристрою становить 20 Вт. Завдяки технології виробництва зарядний пристрій має порівняно невеликі розміри. Модель CD318 підтримує протоколи швидкого заряджання, у тому числі: PD, QC, AFC, SCP, FCP, PPS, що також робить її використання безпечним. Ви можете бути впевнені, що зарядний пристрій відрегулює поточне значення відповідно до потреб вашого пристрою.КОМПАКТНІ РОЗМІРИЗберігайте зарядний пристрій так, як вам зручно. Киньте його у сумочку чи кишеню, тримайте у шухляді столу. Він не займе багато місця та не перевантажить ваш багаж.ЯКІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯЦей зарядний пристрій хоч і маленький, але відрізняється виключно міцними матеріалами. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що він не трісне і не подряпається.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | CD318 Nexode |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Информация для заказа
- Цена: 656,42 ₴









