Ulanzi Vijim Multi-functional Extendable Tripod (UV-2412 MT-34) — універсальний штатив. Завдяки універсальному кріпленню з різьбленням 1/4 дюйми ви легко зможете підключити веб-камеру або фотоапарат. У розкладеному вигляді кріплення стає утримувачем телефону. У нього поміститься більшість смартфонів, які представлені на ринку. Ручка покрита протиковзним матеріалом, що захищає від подряпин.ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПОМІЧНИКУ складеному вигляді штатив служить палицею для селфі. Ви можете впевнено тримати його в руці, оскільки ніжки оброблені матеріалом, що протиковзає. Телескопічна штанга плавно висувається з 26 см до 81.5 см. Він може витримувати вагу 1.5 кг, тому чудово справляється з навіть більшим обладнанням.ЗВІЛЬНІТЬ РУКИРозсуньте опори, щоб використовувати Ulanzi MT-34 як штатив. Ви хочете робити вертикальні чи горизонтальні знімки? Без проблем. Головка, що обертається на 360 градусів, дозволяє легко розташувати камеру або телефон у потрібному положенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 260 г кг |
| Висота штативу | 98 см |
| Гарантийный срок | 3 міс |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 1.5 кг |
| Колір штативу | 7073 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | MT-34 |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Информация для заказа
- Цена: 724,28 ₴







