
Штатив Ulanzi Vijim Desktop Extendable Tripod (UV-2052 MT-16)
1 345 ₴
- В наличии
- Код: 2052
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
MT-16 — ідеальний вибір для тих, хто щодня використовує цифрову дзеркальну камеру, екшн-камеру або смартфон для відеозйомки та відеоблогу. Він зручний для подорожей, його легко носити із собою, оскільки він висувається на 22 см у складеному вигляді та важить лише 170 г.MT-16 має подвійну функціональність: він працює як стабільний тримач, а також може використовуватися як зручне ергономічний обхват для зйомки відмінних відео, селфі та неймовірних зображень, які дійсно виділяються серед інших.Завдяки різьбовому кріпленню 1/4” нагорі він працює з більшістю камер, цифрових дзеркальних фотокамер та екшн-смартфонів, представлених на даний час на ринку, забезпечуючи велику гнучкість та простоту використання за будь-яких обставин. Маючи збоку холодний черевик, його можна оснастити мікрофоном, світлом або іншими пристроями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 170 кг |
| Висота штативу | 22 – 44 см |
| Гарантийный срок | 3 міс |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 1.5 кг |
| Колір штативу | 7073 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | MT-16 |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Информация для заказа
- Цена: 1 345 ₴









