
Автомобільний пилосос Baseus A0 Pro Car Vacuum Cleaner Cluster Black
1 180 ₴
- В наличии
- Код: C30466500111-00
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автомобільний пилосос Baseus A0 Pro Car допоможе вам підтримувати чистоту у вашому автомобілі. Завдяки своїм високим технічним характеристикам і зручному дизайну, цей пилосос стане вашим надійним помічником у боротьбі з пилом та дрібним сміттям.Цей пристрій оснащений двигуном постійного струму та потужним вентилятором, що забезпечує силу всмоктування 4000 Па. Це гарантує ефективне прибирання навіть найдрібнішого сміття, а прямий повітропровід дозволяє бруду швидше потрапляти до контейнера для пилу.Під час роботи пилосос створює шум рівнем менше ніж 65 дБ, що робить його використання комфортним та не дратуючим.HEPA-фільтр, яким оснащений пилосос, відфільтровує до 99.7% забруднень, запобігаючи вторинному забрудненню повітря. Це забезпечує чистоту не тільки поверхонь, але й повітря в салоні автомобіля або в будинку.Пристрій працює від акумулятора на 2000 мАг, що забезпечує автономність використання та позбавляє необхідності шукати розетку під час прибирання. Час прибирання становить 25 хвилин, а час поновлення заряду — 3 години. Ви зможете без проблем прибирати у будь-якому місці, де це потрібно.Baseus A0 Pro має компактні розміри та малу вагу, що дозволяє легко переносити його та використовувати у будь-якому місці. Ви зможете легко прибирати не тільки в автомобілі, але й у будинку.У комплекті з пилососом ви отримаєте універсальну щітку 2-в-1, яка складається з щілинної насадки та м'якої щітки. Щілинна насадка дозволяє легко прибирати у важкодоступних місцях, а м'яка щітка ефективно видаляє пил з різних поверхонь, таких як клавіатура комп'ютера, оббивка сидінь та килимки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Вес | 367 г кг |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Длина кабеля | Працює від акумулятора |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | A0 Pro |
| Объем контейнера для мусора | Не заявлено виробником |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Мощность | 35 W Вт |
| Рабочее давление | 4000 Па бар |
| Розміри | 258 × 58 × 55 мм |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Тип питания | 11692 |
| Тип уборки | Сухе |
| Тип фильтра | НЕРА |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи, хв | До 25 хв |
| Скорость вращения | Не заявлено виробником |
Информация для заказа
- Цена: 1 180 ₴









