
Відеореєстратор HOCO DV4 4.5-inch rearview mirror driving recorder(dual-channel) Black
2 920 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007616782
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відеореєстратор-дзеркало HOCO DV4 4.5-inch rearview mirror driving recorder(dual-channel) Black з однією камерою і екраном.Дзеркало заднього виду – ідеальне місце, щоб заховати відеореєстратор. Такий девайс не буде займати додаткове місце на лобовому склі, його практично не видно зовні. Дисплей, вбудований в дзеркало з відеореєстратором, вміє показувати записи самописця. Реєстратори в якості штатного дзеркала настільки зручні, що вже поставляються із заводу в деяких марках автомобілів, однак для більшості машин це залишається опцією.Дане дзеркало заднього виду можна використовувати як по прямому призначенню, так і в якості відеореєстратора одночасно. За допомогою скоб воно легко встановлюється практично на будь-яке штатне дзеркало, є антиблікове покриття і функція відключення дисплея при працюючому відеореєстраторові, щоб не відволікати увагу водія. Управління відеореєстратором знаходиться на передній панелі під дзеркалом. Живлення пристрою здійснюється через роз'єм прикурювача за допомогою кабелю підзарядки, який є в комплекті, реєстратор з дисплеєм включається автоматично при подачі напруги.Перевага даного відеореєстратора перед іншими полягає в тому, що його не треба постійно знімати при тривалій парковці щоб уникнути крадіжки, так як він монтується на штатне дзеркало і не привертає сторонню увагу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Вес | 720 г кг |
| Дисплей | 4.5" |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Угол обзора | 130° |
| Максимальное разрешение видео | HD (1080 × 720) |
| Материал | ABS-пластик |
| Мoдель | DV4 |
| Особенности | З задньою камерою 720P, довжина кабелю 5,5 м |
| Підтримка карти пам'яті | До 128GB |
| Розміри | 350 × 74 × 32 мм |
| Тип питания | Акумулятор + від мережі |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 2 920 ₴








