
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey
1 947 ₴
- В наличии
- Код: NGTD020213
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless — це стильні та функціональні навушники, які пропонують високу якість звуку та зручність використання. Завдяки бездротовій технології Bluetooth, вони забезпечують зручне підключення до вашого смартфону, планшета чи іншого пристрою, що підтримує Bluetooth.ЛЕГКІСТЬ В КОРИСТУВАННІЦі навушники оснащені динаміками високої якості, що забезпечують чіткий та багатогранний звук. Крім того, вони мають зручну кнопку управління, яка дозволяє вам легко керувати відтворенням музики, відповідати на дзвінки та виконувати інші функції безпосередньо з навушників.ДИЗАЙНДизайн навушників Baseus Bowie D05 Wireless відмінно підійде для будь-якого стилю. Кремово-білий колір надає їм елегантний та сучасний вигляд, який підкреслить ваш стиль. Комфортна конструкція і м'які амбушюри забезпечать комфортне носіння навушників протягом тривалого часу.АКТИВНЕ КОРИСТУВАННЯЗ навушниками Baseus Bowie D05 Wireless ви можете насолоджуватися улюбленою музикою або використовувати їх для бездротових дзвінків, де б ви не знаходилися. Це ідеальний вибір для активного способу життя та любителів якісного звуку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Вид наушников | Полноразмерные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Вес | 209 г кг |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Навушники; кабель AUX 3.5 mm; зарядний кабель USB/Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | Bowie D05 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Назначение | Для телефонів |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 210 × 175 × 74 мм |
| Тип разъема | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Час заряджання | 1.5 – 2 год |
| Час роботи, год | 70 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 947 ₴





