Маленький, стильний та завжди готовий до руху, Patriot Xporter Pulse забезпечує чудові швидкості передачі та оснащений повністю алюмінієвим корпусом для найкращого захисту.
Патріот Xporter Pulse - це ідеальне рішення з малим форм-фактором для відмінної портативності.
Можна прикріпити до смартфону або кільця з ключами.
Ємність до 64 ГБ дозволяє зберігати цілі каталоги з фільмами і музикою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Материал корпуса | Металл |
| Страна производитель | Тайвань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Страна регистрации бренда | США |
| Модель флеш-накопичувача | Xporter Pulse |
| Объем накопителя | 64 GB |
| Розміри | 61.4 × 17.7 × 8.3 мм |
| Тип корпуса | Моноблок |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 734,72 ₴



