
Светодиодное видеоосвещение Ulanzi Vijim LM07
1 653 ₴
- В наличии
- Код: L031GBB1
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ulanzi LM07 — потужний і портативний акумуляторний світлодіодний ліхтарик, адаптується до вашого творчого бачення за допомогою регульованої колірної температури (2000K-5500K-8000K) і знімного дифузійного купола. Візьміть під контроль світло за допомогою чотирьох рівнів яскравості, режиму спалаху та масштабованого фокусування променя. Ультрапортативний (187 г) із довговічною батареєю ємністю 2000 мАг і зарядкою типу USB-C, LM07 ідеально підходить для портретної зйомки, весільної відеозйомки, пригод на природі тощо.ОСОБЛИВОСТІ:−2000K-5500K-8000K двоколірна температура.
−4 рівня яскравості для різних завдань зйомки.
−Масштабований фокус променя.
−Портативний дизайн, будь-коли та будь-де.
−Акумуляторна батарея ємністю 2000 мАг, тривалий час автономної роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 90+ |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость батареи | 2000 mAh |
| Комплект поставки | Ліхтар; дифузійний купол; кабель для зарядки |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | LM07 |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Захист від води, час роботи до 80 хв |
| Розміри | 46.6 × 162.8 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 2000 - 8000К |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Цвет | Черный |
| Час заряджання | 2.5 год |
Информация для заказа
- Цена: 1 653 ₴








