Мережевий зарядний пристрій HOCO N27 Innovative PD20W — це високоефективне та надійне рішення для заряджання ваших гаджетів. Цей пристрій має роз’єм Type-C (максимальна потужність становить 20 W), що робить його універсальним помічником. Адаптер чудово поєднує в собі елегантний дизайн і передові технології, щоб забезпечити високу ефективність зарядки вашого пристрою.Особливості мережевого зарядного пристрою HOCO N27 Innovative PD20W:– Виготовлений із вогнестійкого полікарбонату (PC), що гарантує безпеку під час експлуатації.
– Оснащений одним виходом Type-C, що дозволяє швидко заряджати різні пристрої.
– Завдяки підтримці різних протоколів заряджання (PD20W/QC3.0/FCP/AFC) він здатний забезпечити максимальну швидкість заряджання без ризику пошкодження акумулятора.
– Легко упакувати та взяти з собою, щоб забезпечити зарядку ваших гаджетів у будь-який час та в будь-якому місці.
– Вбудовані захисні механізми забезпечують захист від перегріву, перевантаження струмом і короткого замикання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 51 кг |
| Вихід | 1.67 A |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | N27 Innovative |
| Цвет | 7073 |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Информация для заказа
- Цена: 293,63 ₴






