
Портативна колонка HOCO BS46 Mature outdoor BT speaker Black
1 919 ₴
- В наличии
- Код: 6931474754080
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативна акустична система з мікрофоном HOCO Mature outdoor BT speaker BS46 колонка є синонімом незабутніх моментів і веселощів. Чи буде це день народження, студентська хоум-паті або подія на відкритому повітрі, цей пристрій буде добре працювати в будь-яких умовах. Міцний корпус додатково оснащений акумулятором, що дасть вам змогу легко взяти її з собою куди завгодно. Є мікрофонний вхід.БАГАТОФУНЦІОНАЛЬНІСТЬПристрій дає змогу відтворювати музику і Ваші улюблені треки з USB носіїв. Функціональність пристрою збільшується в міру під'єднання Bluetooth, що дає змогу відтворювати свої улюблені плейлисти, що зберігаються на вашому смартфоні без непотрібних додаткових кабелів!Ви можете передавати потокову музику з різних джерел: Bluetooth з підтримкою пристроїв, USB. Він оснащений 8-дюймовим низькочастотним динаміком, який забезпечує чудову якість звуку 10 Вт. Веселі світлодіодні ліхтарі принесуть додатковий штрих в атмосферу вечірки.НЕЗАМІННА НА ВЕЧІРЦІПортативна акустика HOCO Mature outdoor BT speaker BS46 — не просто колонка. Це міні-караоке з: мікрофоном; динаміком; яскравою світломузикою; З таким аксесуаром не соромно прийти на вечірку або в компанію найкращих друзів, легко надихнутися на природі, релаксуючи під час уроку йоги.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Вес | 1.9 кг кг |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Пластик |
| Модель колонки | BS46 Mature |
| Розміри | 381 × 236 × 203 мм |
| Тип | 269711 |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 3 |
| Время работы от аккумулятора | 3 години |
Информация для заказа
- Цена: 1 919 ₴







