
Флеш-накопичувач Kingston USB 3.2 DT Kyson 128GB Silver/Black
1 730 ₴
- В наличии
- Код: DTKN/128GB
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
DataTraveler Kyson від компанії Kingston - швидкісний, малогабаритний і легкий USB-накопичувач з роз'ємом USB Type-A, що забезпечує надійне зберігання і передачу повсякденних даних, дає змогу пристроям обмінюватися USB Type-A підключення. Він має у своєму розпорядженні достатній обсяг пам'яті, щоб можна було взяти з собою робочі файли і фотографії.
Призначений для використання з ноутбуками, настільними ПК, медіаплеєрами, телевізорами та будь-якими іншими пристроями, забезпеченими роз'ємом USB Type-A, цей високопродуктивний флеш-накопичувач забезпечує швидкий і зручний обмін файлами. Компактний дизайн в металевому корпусі з петлею для кріплення, наприклад, до зв'язці ключів, робить його ідеальним сховищем для даних, які потрібні завжди з собою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Страна производитель | Тайвань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 60 міс |
| Страна регистрации бренда | США |
| Максимальна швидкість запису | до 60 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 200 Mb/s |
| Модель флеш-накопичувача | DT Kyson |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Розміри | 38 × 12.6 × 4.9 мм |
| Тип корпуса | Моноблок з карабіном |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 1 730 ₴


