
Ліхтар Xiaomi Mijia Multi Functional Strong Light Flashlight (N613)
2 678 ₴
- В наличии
- Код: BHR7668CN
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ліхтар Xiaomi Mijia Multi Functional Strong Light Flashlight (N613) — це багатофункціональний пристрій, який поєднує високу яскравість та додаткові корисні функції.СВІТЛОВИЙ ПОТІКМаксимальна яскравість становить 1000 люменів, що забезпечує потужне освітлення.РЕЖИМИ РОБОТИЛіхтар має декілька режимів освітлення для різних потреб:
Яскравий режим: 1000 люменів
Середній режим: 180 люменів
Низький режим: 40 люменів
Режим SOS для екстрених ситуацій.
Додаткові функції: Додатково ліхтарик оснащений U-подібним ножем для ременя безпеки. Він розташований під кутом 45°, має міцне і гостре лезо, тому використовувати його в надзвичайній ситуації дуже просто і зручно.ДИЗАЙНКомпактний та ергономічний дизайн забезпечує зручність використання та транспортування. Цей ліхтар стане надійним помічником як у повсякденному житті, так і під час подорожей чи екстремальних умов.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3200 mAh |
| Вид встановлення | Ручний |
| Димерування (регулювання яскравості) | З димеруванням |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Мoдель | Multi Functional Strong Light N613 |
| Особенности | Два аварійні режими: надсилання сигналу SOS і режим стробоскопа; оснащений U-подібним ножем для ременя безпеки |
| Мощность | 10 W Вт |
| Розміри | 184 × 32 × 32 мм |
| Световой поток | 1000 lm лм |
| Степень защиты | IP54 |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 2 год |
Информация для заказа
- Цена: 2 678 ₴








