Штатив UGREEN LP661 професійний трипод для смартфона камери DSLR 175 см Grey (15187) з алюмінієвого сплаву. Відмінний вибір для телефонних онлайн стримерів. Максимальна регульована висота 175 см. Різна висота підходить для зйомки під високим кутом і під низьким кутом.СПЕЦІАЛІЗОВАНА СТРУКТУРАГнучка головка для зручності експлуатації.ШИРОКА СУМІСНІСТЬРозроблено зі стандартними гвинтами 1/4 '' для більшості пристроїв. Більш безпечна і стабільна структура. Стабільний навіть у вітряну пору.БІЛЬШЕ УВАГИ ДО ДЕТАЛЕЙ①Покажчик рівня-переконайтеся, що горизонтальний кут зйомки.
②Гравітаційний гак-підшипник 6 кг макс.
③Замок центральної скоби-Поверніть, щоб зафіксувати регулювання кута.ВІДМІННИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПАРТНЕРЛегка вага, зручний для перенесення на відкритому повітрі. Штатив має довжину всього 53,5 см і важить всього 1,2 кг, що спрощує подорож.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг кг |
| Висота штативу | 175 см |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 6 кг |
| Колір штативу | 7073 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Алюміній + ABS-пластик |
| Мoдель | LP661 |
| Совместимость | Макс. діагональ екрану смартфонa 7.2" |
| Тип крепежа | Затискач, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Штатив |
Информация для заказа
- Цена: 13 000 ₴










