
Портативный автомобильный пылесос Baseus A5 черный
4 700 ₴
- В наличии
- Код: C30459500111-00
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автомобільний пилосос Baseus A5 Handy Vacuum Cleaner забезпечує високу потужність всмоктування, завдяки чому можна прибрати салон всього за кілька хвилин. Крім того, він оснащений HEPA-фільтром, тому гарантує ефективне всмоктування пилу.БЕЗДРОТОВИЙ І ЕФЕКТИВНИЙАвтомобільний пилосос відрізняється бездротовою роботою і максимальною потужністю 130 Вт. Більше того, його сила всмоктування сягає до 16 000 Па, а це означає, що він ефективно позбудеться бруду. При цьому він працює напрочуд тихо, адже рівень його гучності не перевищує 65 дБ.ІДЕАЛЬНА ЧИСТОТАПилосос Baseus A5 Handy Vacuum Cleaner — це гарантія чистоти. Він призначений для роздільного всмоктування пилу та повітря, що дозволяє уникнути вторинного забруднення. Цей пристрій використовує HEPA-фільтр, тому ви можете бути впевнені, що він ефективно видаляє з повітря дрібні частинки пилу, лупу домашніх тварин та інші алергени. Мало того, ви можете без проблем мити його під проточною водою за допомогою спеціальної щітки, яка входить до комплекту.АВТОНОМНА РОБОТА ВПРОДОВЖ 35 ХВИЛИНАвтомобільний пилосос відрізняється потужним акумулятором на 7500 мАг, що дозволяє прибирати впродовж 35 хвилин. Цього достатньо, щоб ретельно прибрати салон навіть великого автомобіля. Крім того, заряджати пристрій легко за допомогою кабелю USB-C, який входить до комплекту, що значно підвищує зручність використання. Виріб можна легко зарядити в автомобілі або вдома, залежно від ваших потреб.ЗРУЧНЕ ВИКОРИСТАННЯСпорожнення контейнера для пилу надзвичайно просте та гігієнічне — просто натисніть кнопку, щоб відкрити кришку та спорожнити контейнер для сміття, не забруднивши руки.БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙВи можете використовувати пилосос для чищення рамок кондиціонерів, підлоги вашого автомобіля і навіть предметів домашнього вжитку, таких як дивани та віконні решітки. Універсальність робить його неоціненним помічником у прибиранні різних приміщень.ГАРАНТОВАНА БЕЗПЕКАПристрій оснащений подвійною системою AL та інтелектуальним чіпом, що забезпечує тривале та потужне всмоктування, зводячи до мінімуму ризик засмічення. Крім того, A5 захищений від низки потенційних небезпек, таких як коротке замикання, перегрів, перенапруга, перезарядка та перерозрядка. Завдяки цим захисним технологіям ви можете бути впевнені, що пристрій буде працювати ефективно і безпечно протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7500 mAh |
| Вес | 0.95 кг кг |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Длина кабеля | Працює від акумулятора |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | A5 Handy Vacuum Cleaner |
| Объем контейнера для мусора | 70 мл |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Мощность | 130 W Вт |
| Рабочее давление | 16000 Па бар |
| Розміри | 334 × 101 × 61 мм |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Тип питания | 11692 |
| Тип уборки | Сухе |
| Тип фильтра | НЕРА |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 3.5 год |
| Час роботи, хв | До 30 хв |
| Скорость вращения | Не заявлено виробником |
Информация для заказа
- Цена: 4 700 ₴









