Зарядний пристрій WUW-C193 з максимальним струмом 3 А, який може заряджати пристрій з високою швидкістю. Заряджання USB-C потужністю 20 Вт забезпечує потужність, необхідну для заряджання смартфона до 50% приблизно за 30 хвилин — це в 3 рази швидше, ніж у старого зарядного пристрою на 5 Вт.ГОТОВИЙ ДО ПОДОРОЖІЗарядний пристрій WUW-C193 з потужністю 20 Вт — ідеальний вибір для офісу, будинку чи подорожей. Завдяки мінімалістичному дизайну цей зарядний пристрій зручно носити із собою. Він маленький, легкий і ідеально підходить для вашого багажу.БЕЗПЕЧНИЙ І НАДІЙНИЙWUW-C193 — безпечніший зарядний пристрій для ваших пристроїв. Він має безліч вбудованих засобів захисту, які забезпечують безпечне заряджання ваших пристроїв незалежно від ситуації. Захист від перенапруги, перегріву, захист від короткого замикання та галузеві сертифікати безпеки гарантують безпеку завдяки надійній конструкції.МАКСИМАЛЬНА СУМІСНІСТЬЦей адаптер живлення підтримує зарядку з кількома напругами при виході 5, 9, 12, макс. 20 Вт, забезпечуючи універсальну сумісність з більшістю телефонів та планшетів – iPad Pro/iPad Air/iPad mini, Galaxy Note 8/9. /10, підходить для iPhone14/13/13 mini/13 Pro/13 Pro Max і т.д.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C193 |
| Цвет | 7068 |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Информация для заказа
- Цена: 198,36 ₴


