
Смарт-часи HOCO Y23, черные, для активного отдыха
1 261 ₴
- В наличии
- Код: 6942007634878
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Hoco Y23 — спортивний смартгодинник для контролю активності з функцією дзвінків, пилу та вологозахисту IP67, підтримкою підрахунку кроків, моніторингу сну, прогнозу погоди в режимі реального часу та інших функцій.Розумний годинник Hoco Y23 — сучасний пристрій, який створений для активних людей. Вони відстежують щоденні фізичні показники і дозволяють залишатися на зв'язку завдяки функції прийому дзвінків. Також годинник має функцію моніторингу серцевого ритму, трекінг активності.Яскравий сенсорний дисплей та зручний інтерфейс допомагають легко керувати та переглядати дані.ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:− допомагають стежити за пульсом під час тренувань та відпочинку;
− виконують функцію крокоміра, вважають спалені калорії та фізичну активність протягом дня;
− гарантують надійний захист від пилу та бризок води.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth 5.3 |
| Вес | 100 кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Y23 Smart |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 Kb |
| Розмір дисплею | 51 mm |
| Розміри | 50 × 40 × 15 мм |
| Спосіб зарядки | Бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип питания | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функции | IP67, крокомір, рахування калорій, мультиспортивний режим, моніторинг серцебиття, кров’яного тиску, рівня кисню в крові, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Время работы | До 7 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 261 ₴



