Kingston DataTraveler 70 - це портативний флеш-накопичувач USB-C, який підтримує швидкість USB 3.2 Gen 1. Він призначений для використання з сумісними пристроями USB-C, такими як ноутбуки, планшети і телефони. Накопичувач DataTraveler70 випускається ємністю до 128ГБ, що є достатнім для запису і зберігання даних при повсякденному використанні. На продукт надається 5-річна гарантія та безкоштовна технічна підтримка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Тайвань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг |
| Гарантийный срок | 60 міс |
| Страна регистрации бренда | США |
| Максимальна швидкість запису | до 10 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 70 Mb/s |
| Модель флеш-накопичувача | DataTraveler 70 |
| Объем накопителя | 64 GB |
| Розміри | 59 × 18.5 × 9 мм |
| Тип корпуса | Моноблок |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 416,30 ₴





