
Бездротові накладні навушники UGREEN HP202 HiTune Max5 Hybrid Active Noise-Cancelling Headphones Black(UGR-25255)
3 042,61 ₴
- Нет в наличии
- Код: UGR-25255
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ви втомилися від шуму під час подорожі, на роботі або де-небудь ще? Навушники з активним шумозаглушенням дають змогу зосередитися на улюбленій музиці, фільмах або роботі де завгодно і коли завгодно. Завдяки їм ви зможете попрощатися з відволікаючим фоновим шумом. З ними ви зможете розслабитися, навіть перебуваючи в галасливому місці, наприклад, у метро, автобусі або літаку. Ваша подорож стане набагато приємнішою.КОМФОРТ НА ПЕРШОМУ МІСЦІНавушники створені з урахуванням вашого комфорту. Вони оснащені дуже м'якими навушниками і регульованим оголів'ям з потовщеною м'якою подушкою для максимального комфорту під час їх використання.ТРИВАЛИЙ ЧАС АВТОНОМНОЇ РОБОТИВисока ємність акумулятора в 600 мАг дає змогу слухати музику до 90 годин із вимкненим активним шумозаглушенням. Це робить їх ідеальними для подорожей.3D ОБ'ЄМНИЙ ЗВУКПориньте в атмосферу завдяки підтримці об'ємного 3D-звуку. Також у навушниках є дротовий режим, який дає змогу зменшити затримки та запобігти перешкодам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Вид наушников | Полноразмерные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Кабель | Двосторонній |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | HP202 |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумопоглинанням |
| Особенности | Функція шумоподавлення |
| Назначение | Для телефонів |
| Радиус действия | До 10 м |
| Тип разъема | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 1.5 |
| Час роботи, год | До 90 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz Гц |
Информация для заказа
- Цена: 3 042,61 ₴









