Apacer USB 3.2 Gen1 AH25C 256GB Blue — зручна флешка з унікальним дизайном.ЕСТЕТИЧНИЙ ДИЗАЙНБлакитний зовнішній дизайн флеш-накопичувача USB 3.2 Gen 1 AH25C випромінює спокій. Поєднання матового металевого корпусу і прозорої кришки покращують естетичний вигляд флешки.МІЦНІ МАТЕРІАЛИКейс, що захищає AH25C, має мінімалістичний дизайн із чіткими лініями. Це ідеальний партнер для будь-кого в офісі чи школі.МОДНА І ЛЕГКАAH25C — легка, але міцна, а матове зовнішнішнє покриття забезпечує гарне зчеплення та запобігає появі відбитків пальців.ЛЕГКО ПЕРЕНОСЬТЕ 256 ГБУсі ваші файли залишаться в одному компактному пристрої.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Страна производитель | Тайвань |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг |
| Гарантийный срок | 60 міс |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | до 30 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 60 Mb/s |
| Модель флеш-накопичувача | AH25C |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Розміри | 51.5 × 18.5 × 8.2 мм |
| Тип корпуса | Моноблок |
Информация для заказа
- Цена: 2 001 ₴




