Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3655 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. У рюкзаку є відсік для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця що робить приємним використанням рюкзака кожен день, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.Рюкзак виконаний з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.Всі елементи рюкзака Tigernu несучі навантаження додатково посилені, що дозволяє витримувати величезний вага навіть при активному використанні. У цьому рюкзаку є вбудований кодовий замок.Спинка рюкзака Tigernu виконана із спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.При виробництві рюкзаків Tigernu використовується тільки якісна фурнітура. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu щоб захистити власну марку від підробок.ОСОБЛИВОСТІ:− має відділ зі спеціальною підкладкою з захистом від зчитування персональних даних кредитних карт і документів;
− вбудований кодовий замок;
− зовнішній USB-роз'єм для зарядки пристроїв;
− кількість відділень: 5;
− потайну кишеню;
− кріплення на ручку валізи;
− матеріал — зносостійкий нейлон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigernu |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Нейлон |
| Страна производитель | Китай |
| Особенности | USB-разъем |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,1 кг |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Мoдель | T-B3655 |
| Объем | 18 л л |
| Розміри | 45 × 30 × 15 см |
| Тип конструкции | Дволямковий |
| Цвет | Gray |
Информация для заказа
- Цена: 2 293,54 ₴







