Флеш-накопичувач SanDisk Ultra Slider USB Type-C забезпечує швидке та просте зберігання даних на пристроях з інтерфейсом USB Type-C. Завдяки компактному, але міцному пластиковому корпусу, високій швидкості читання до 400 МБ/с та зручному отвору для кріплення ви завжди матимете під рукою пристрій для зберігання даних.ВАШІ МАТЕРІАЛИ ЗАВЖДИ ПІД РУКОЮУніверсальний роз'єм USB Type-C дозволяє зберігати більше інформації, отримувати доступ до більшої кількості даних та передавати більше даних на телефони, планшети та комп'ютери з інтерфейсом USB Type-C.БІЛЬШЕ МІСЦЯ ДЛЯ БІБЛІОТЕКИ ФАЙЛІВМісткість 1 ТБ забезпечує додатковий простір, щоб зберегти те, що вам важливо, — від відеозаписів з відпустки до робочих презентацій.НЕОБХІДНА ШВИДКІСТЬПрискорене копіювання, відкриття та передача файлів. SanDisk Ultra Slider забезпечує вражаючу швидкість читання до 400 МБ/с, тому ви можете не зменшувати темп.МІЦНІСТЬ, ЯКІЙ МОЖНА ДОВІРЯТИРоз'єм, що плавно висувається, запобігає зносу, тому накопичувач може служити довше і працювати більше.ЗРУЧНЕ КРІПЛЕННЯЗа допомогою зручного отвору можна легко закріпити флеш-накопичувач SanDisk Ultra Slider USB Type-C на ключах або сумці та взяти з собою куди завгодно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sandisk |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Тайвань |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.5 кг |
| Гарантийный срок | 60 міс |
| Страна регистрации бренда | США |
| Максимальна швидкість запису | до 60 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 400 Mb/s |
| Модель флеш-накопичувача | Ultra |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Розміри | 52.8 × 20 × 9.4 мм |
| Тип корпуса | Слайдер |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 5 723,08 ₴






