
Портативный аккумулятор HOCO J104A Discovery 20000mAh серый
1 938 ₴
- В наличии
- Код: 6931474788962
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор HOCO J104A Discovery edition 22.5W має вражаючу ємність 20000mAh. Він допоможе зберегти заряд смартфона, планшета, навушників, смарт-годинника та інших портативних гаджетів. Завдяки компактним розмірам його зручно брати з собою в подорожі або відрядження.Пауербанк оснащений двома USB-портами: Type-A та Type-C. Окрім цього, акумулятор має вбудовані кабелі Type-C та Lightning. Одночасно можна заряджати до чотирьох пристроїв.Він підтримує різні технології швидкої зарядки, включно з Power Delivery, Quick Charge 3.0, FCP, AFC, SCP. Портативні гаджети заряджатимуться в два рази швидше, ніж від звичайного пауербанка.За допомогою LED-дисплея можна зручно контролювати рівень заряду акумулятора. Вбудовані технології захисту від короткого замикання та перегрівів, що гарантує безпечну зарядку пристроїв. HOCO J104A Discovery edition 22.5W виготовлений з вогнетривких матеріалів, таких як ABS+PC, що також робить його надійним та безпечним.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Цвет корпуса | Серый |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 436 г кг |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Модель Power bank | J104A Discovery edition |
| Особенности | LED-дисплей |
| Мощность | 22.5 W Вт |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Підтримка MagSafe | Нет |
| Розміри | 146 × 67 × 29 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 1 938 ₴







