Hoco HC9 Dazzling Pulse Sports — портативна бездротова колонка.УНІВЕРСАЛЬНА КОЛОНКАHoco HC9 Dazzling Pulse Sports відтворює музику з будь-якого пристрою, підключеного через Bluetooth або аудіокабель, або ваших носіїв USB і карт пам'яті. Також ви зможете слухати улюблені радіостанції завдяки функції FM і навіть насолоджуватися стереомузикою, підключивши динаміки в режимі TWS.ІДЕАЛЬНО ДЛЯ ВЕСЕЛОЩІВЯскраве LED-підсвічування додасть вогню до вашого свята, а захист від вологи IPX4 дозволяє безбоязно брати колонку з собою на природу або до басейну.АВТОНОМНА РОБОТААкустика оснащена вбудованим акумулятором ємністю 1800 мАг, щоб ваші обрані треки тішили вас до 5 годин поспіль. Міцний корпус та шнурок для перенесення роблять її зручною для транспортування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Вес | 487 г кг |
| Класс защиты | IPX4 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC9 Dazzling pulse sports |
| Мощность | 5 W Вт |
| Розміри | 196 × 74 × 74 мм |
| Тип | 269711 |
| Цвет | Red |
| Час заряджання | 3 |
| Время работы от аккумулятора | 5 год |
Информация для заказа
- Цена: 659,68 ₴




