
Умные весы Xiaomi Mijia S200 с Bluetooth, белые
1 119 ₴
- В наличии
- Код: MJTZC02YM
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумні ваги Smart Body Fat Scale S200 мають розширений функціонал, чудові технічні характеристики і стильний зовнішній вигляд. Мають вбудований високоточний датчик, виготовлений із марганцевої сталі. Він потрібний для відстеження всіх змін у вазі з точністю до 50 грам.ВИСОКА ТОЧНІСТЬВаги використовують для порівняння результатів «золотий стандарт» DEXA-сканування. Що ближче кореляція результатів до 1, то точніше виміру. Ваги показують значення 0,93. Ви можете бути впевнені у точності показників!ДОДАТОКВаги сумісні з мобільним додатком Mi Home. Дані фіксуються та автоматично зберігаються. У додатку зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Для наочності всі зміни в організмі представлені у вигляді нехитрих графіків.РЕЖИМИ ЗВАЖУВАННЯВраховуючи розширений функціонал пристрою, неважко здогадатися, що його можна використовувати для зважування невеликих предметів.ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ДІТЕЙПристрій можна використовувати не тільки для зважування дорослої людини, а й для дитини. Для цього одному з батьків слід стати на ваги, тримаючи дитину на руках. Розумна система з високою точністю вимірювань розрахує вагу дитини та збереже показники. Подібним чином можна зважувати і домашніх тварин.ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИПристрій здатний розпізнати кожного члена сім'ї, зчитуючи їхню вагу та інші параметри тіла. Крім цього, в системі існує і гостьовий режим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MiJia |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Максимальный измеряемый вес | 150 кг |
| Материал | ABS-пластик + скло |
| Мoдель | Scale S200 |
| Особенности | Вимірювання: частка м'язової маси, частка кісткової маси, визначення відсотка води, вимірювання відсотка жиру, індексу маси тіла |
| Розміри | 280 × 280 × 24.5 мм |
| Тип дисплею | LED |
Информация для заказа
- Цена: 1 119 ₴




