Селфі-монопод HOCO K27 Magic portable mini live broadcast stand Black — це поєднання надійності та зручності у використанні під час створення контенту. Виготовлений із міцних матеріалів — алюмінієвого сплаву та високоякісного пластику, він прослужить вам довгі роки.РЕГУЛЬОВАНА ДОВЖИНАЗавдяки телескопічній системі довжина монопода регулюється від 11 см до 39 см, що дозволяє налаштувати оптимальну висоту для будь-якої ситуації.ЛЕГКІСТЬ І КОМПАКТНІСТЬЗавдяки невеликій вазі та компактному дизайну, цей штатив можна легко взяти з собою навіть у найменшу сумку або кишеньку.СТІЙКІСТЬ НА РІВНИХ ПОВЕРХНЯХВисувні ніжки дозволяють надійно встановити штатив на будь-якій горизонтальній рівній поверхні, забезпечуючи стабільність при зйомці.УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯЗавдяки можливості трансформації цей аксесуар можна використовувати у якості штативу-триноги, а також в режимі селфі-палиці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 55 mAh |
| Вес | 141 г кг |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Комплект поставки | Селфі-монопод; кнопка Bluetooth; кабель для заряджання |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + алюмінієвий сплав |
| Мoдель | K27 |
| Модулююче світло | Відсутнє |
| Особенности | Максимальна висота — 39 см, горизонтальна й вертикальна зйомка |
| Розміри | 55 × 31 × 115 мм |
| Совместимость | Зі смартфонами з діагоналлю 4.5 – 7 дюймів |
| Тип крепежа | Затискач, холодний черевик |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 1 год |
Информация для заказа
- Цена: 580,07 ₴






