Бездротові навушники ACEFAST W4 true wireless earbuds with phone stand вирізняються глибоким шумопоглинанням, чистим професійним звучанням та надлегким дизайном, який ідеально пасує до активного ритму життя.ЗАРЯДНИЙ ЧЕХОЛ-ПІДСТАВКА ДЛЯ ТЕЛЕФОНА
Блокування одним клацанням, три регульовані кути нахилу, підтримка вертикального та горизонтального розміщення смартфона.УЛЬТРАКОМПАКТНА КОНСТРУКЦІЯ ВНУТРІШНЬОКАНАЛЬНИХ НАВУШНИКІВ
Зручні для тривалого носіння без дискомфорту.УЛЬТРАТОНКИЙ І КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН КОРПУСУ
Легко транспортується та поміщається у кишені.ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ IPX4
Підходять для використання на вулиці за будь-якої погоди.ІІ-ШУМОПРИДУШЕННЯ ПІД ЧАС ДЗВІНКІВ
Фільтрує сторонні шуми та забезпечує чисте звучання голосу.ДО 28 ГОДИН РОБОТИ ВІД АКУМУЛЯТОРА
Тривалий час відтворення з кейсом для активного щоденного використання.ШВИДКА ЗАРЯДКА 10 ХВ — 2 ГОДИНИ РОБОТИ
Можливість швидко підзарядити й продовжити користуватися.ПОТУЖНЕ ЗВУЧАННЯ 10 ММ ДРАЙВЕРІВ
Ультратонка композитна мембрана забезпечує насичене та професійне звучання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Цвет | Хаки |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Вес | 37.6 г кг |
| Конструкція мікрофона | Вакуумні / внутрішньоканальні |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | W4 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ENC |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 57 × 57 × 24 мм |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz Гц |
Информация для заказа
- Цена: 765,38 ₴



