Розумна сушарка для білизни Xiaomi Mijia 1C (MJLYJ4Q5) має велику вантажопідйомність, дозволяє сушити габаритні речі, постільну білизну, ковдри. Складається та ховається під стелю, коли не використовується. Вбудована лампа дозволяє використовувати сушарку як стельовий світильник.РЕГУЛЮВАНЕ ОСВІТЛЕННЯСтельовий світильник потужністю 22 Вт підтримує керування яскравістю освітлення через програму Mi Home.ТРИМАЄ ВЕЛИКЕ НАВАНТАЖЕННЯВантажопідйомність сушарки 35 кг, на неї можна повісити близько 60 предметів одягу.БАГАТОРІВНЕВИЙ ЗАХИСТСушарка Xiaomi Mijia 1C має вісім ступенів захисту від перенапруги, короткого замикання, перевантаження та ін.РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИВи можете опускати та піднімати сушарку на необхідну висоту, максимальна відстань опускання становить 2,2 м.ДЛЯ РІЗНОЇ БІЛИЗНИСушарка обладнана рейками різної довжини, у тому числі висувними, а також кріпленнями під вішалки для сушіння одягу, рушників та постільної білизни.ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯXiaomi Mijia 1C управляється через програму, а також підтримується управління через голосових асистентів розумних колонок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MiJia |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.5 кг кг |
| Застосунок | MiHome |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | 1C |
| Особенности | Максимальне навантаження — 35 кг; потужність 72 Вт |
| Розміри | 1299 × 454 × 111 мм |
| Тип питания | 220 V/50 Гц |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 11 484 ₴






