
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C94A Metro single port PD20W charger White
225,77 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474762177
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
HOCO C94A Metro single port PD20W charger White — це якісний мережевий адаптер за доступні гроші, який допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.Мережевий зарядний пристрій HOCO C94A Metro виконаний з якісних вогнестійких матеріалів та надає швидку та абсолютно безпечну зарядку для гаджета завдяки вбудованому модулю інтелектуального захисту, а також підтримці технології Power Delivery, QC, FCP та інших швидких протоколів заряджання. Зарядний пристрій має порівняно невеликі габарити та вагу, що робить його зручним в експлуатації у будь-яких життєвих умовах.ОСОБЛИВОСТІ:− пристрій виконаний із безпечного вогнестійкого ПК;
− максимальна потужність девайсу дорівнює 20W;
− пристрій підтримує технології Power Delivery, QC, FCP та інші швидкі протоколи заряджання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 48 кг |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | PC |
| Мoдель | C94A |
| Цвет | white |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 20 W; PPS; Quick Charge 2.0/3.0; AFC; FCP |
Информация для заказа
- Цена: 225,77 ₴




