
Накопичувач SSD Apacer AS350 1TB 2.5" 7mm SATAIII Standard
10 361 ₴
- В наличии
- Код: AP1TBAS350-1
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Apacer AS350 1TB 2.5" 7mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гбіт/с, що дозволяє досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.НОМЕР ОДИН ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРАЗавантаження та виконання програми на комп’ютері відбуватимуться лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків.ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮAS350 має подовжений термін служби з покращеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 1024 GB |
| Страна производитель | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 48 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Total Bytes Written | 600 |
| Група ємності | 960 GB – 1 TB |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | AS350 |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.9 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопителя | Внутрішній |
| Время наработки на отказ | 1500000 |
Информация для заказа
- Цена: 10 361 ₴



