
Зовнішній акумулятор VEGER 10000 mAh with built-in cables Type C / Lightning PD QC3.0 2A 22,5W C11 (W1170) black
1 468 ₴
- В наличии
- Код: VG-W1170
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор Veger C11 ємністю 10 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де.ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИЦей зовнішній акумулятор ємністю 10 000 мАг має вихідний порт USB-A потужністю 22,5 Вт та два вхідні порти (18 Вт USB-C, 18 Вт Lightning), а також два вбудовані кабелі (Lightning потужністю 20 Вт та USB-C потужністю 20 Вт) і підходить для безпосереднього використання з більшістю найновіших пристроїв на ринку. Інтелектуальна система запобігає перезарядженню, перенапрузі, перевантаженню по струму та коротким замиканням.ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНОПорти підтримують швидку зарядку трьох пристроїв одночасно, таких як смартфон, планшет, портативна консоль або навушники TWS, що заощаджує ваш час і позбавляє необхідності чекати на поповнення заряду акумулятора.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн і легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей повідомить вас про рівень заряду вашого пристрою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 165 г кг |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; Lightning |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | C11 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Нет |
| Розміри | 106 × 68.6 × 17 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 468 ₴









