
Електровелосипед OKAI EB10 Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg
97 940,25 ₴
- Нет в наличии
- Код: EB10
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Революційний електровелосипед OKAI EB10 доставить вас туди, куди ви захочете. Насолоджуйтесь потужністю, запасом ходу та швидкістю електробайка, досліджуючи світ.КРУГЛИЙ ДИСПЛЕЙ — ТОЧНІ ДАНІПереглядайте статистику свого руху у високій точності. Наш круглий дисплей показує час роботи акумулятора, поточну швидкість, чи увімкнені фари, режим водіння тощо. Щоб отримати додаткову інформацію, підключіться до нашої програми через Bluetooth.ЯКІСНА ПІДВІСКА ТА ГАЛЬМА — БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІНаша передня підвіска допоможе вам з легкістю переміщатись у міських умовах. Коли міський рух стає хаотичним, наші передні та задні дискові гальма миттєво зупинять вас. 3 різні режими руху забезпечать потрібну потужність у потрібний час.ПОТУЖНИЙ ЕЛЕКТРОДВИГУННовий EB10 є першим електровелосипедом, виробленим Okai. Відчуйте насолоду від поїздки незалежно від того, подорожуєте ви на роботу чи на більш довгі маршрути. Bafang M200 з максимальною потужністю 65 Нм доставить вас тихо та економно.ДИЗАЙН АКУМУЛЯТОРА ГАРМОНУЄ З ТЕХНОЛОГІЯМИ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДАВбудований акумулятор можна встановити та дістати миттєво, він підтримує загальний запас ходу до 100 км. Ергономічний передній кошик допоможе зберігати всі ваші речі.Електровелосипед EB10 розробленийс спеціально для того, щоб допомагати вам у повсякденних справах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OKAI |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 14.4 Ah |
| Вес | 29.5 кг кг |
| Вага в упаковці | 42.5 кг |
| Вихідна напруга зарядного пристрою | 42 V |
| Вихідний струм зарядного пристрою | 3 А |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Вхідна напруга зарядного пристрою | 100 – 240 V |
| Гальмівний шлях | <10 м |
| Додаткові характеристики | Передній та задній ліхтарі, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Диаметр колес | 28" |
| Зріст драйвера | 165 – 200 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество колес | 2 |
| Ландшафт | Асфальт, ґрунтова дорога |
| Максимальна дальність пробігу, км | 100 км |
| Максимальная мощность | 500 W Вт |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Мoдель | EB10 |
| Необхідний час для повного заряду | 5 год |
| Номінальна напруга акумулятора | 36 V |
| Номінальна напруга двигуна | 36 V |
| Номинальная мощность | 250 W Вт |
| Особенности | Стоп-сигнал: Зазвичай увімкнено; Атестація: MD,EMC,RED,RoHS2.1,WEEE CE,UKCA certification |
| Мощность | 250 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1901 × 1138 × 658 |
| Розташування акумулятору | В рамі |
| Расположение двигателя | В рамі |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Сиденье | Із сидінням |
| Температура використання | Від 0 до +40 °C |
| Температура зберігання | Від −20 до +45 °C |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний |
| Тип двигателя | Безщітковий постійний магніт |
| Цвет | Beige |
Информация для заказа
- Цена: 97 940,25 ₴









