ACEFAST A118 PD30W mini GaN USB-C fast charger — компактний зарядний пристрій з кабелем USB-C в комплекті.ACEFAST A118 підтримує протоколи швидкої зарядки та потужність до 30 Вт, що забезпечує максимальну швидкість заряджання смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших компактних електронних пристроїв.Використання транзисторів GaN дозволяє заряджати гаджети швидше і безпечніше, зробити зарядний пристрій компактнішим і захистити від перегріву.Зарядний пристрій має невеликий розмір 70.4*30.4*30.2 мм. Він легко поміститься навіть в сумочці, не займає місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.Вбудований чип інтелектуального захисту розпізнає тип пристрою та автоматично регулює потужність зарядки, а також оберігає електроніку від коротких замикань, надструму, надмірної напруги, високих температур та дії електростатичних явищ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Количество USB-портов | 1 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 83 г кг |
| Вихід | 3 A |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Выходная мощность | 30 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.9 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Длина кабеля | 1.2 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | PC |
| Мoдель | A118 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Цвет | Black |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
Информация для заказа
- Цена: 411,73 ₴










