ACEFAST A86 12W (USB-A+USB-A) dual port charger Black ─ мережевий зарядний пристрій з двома USB-портами. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.Зарядний пристрій ACEFAST A86 виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.ОСОБЛИВОСТІ:− мережевий зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB;
− максимальна сила струму: 2.4А;
− підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
− вбудована система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання;
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 58 г кг |
| Вихід | 2.4 A |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Выходная мощность | 12 W Вт |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.4 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | PC |
| Мoдель | A86 |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 233,60 ₴








