
Портативна колонка ACEFAST K5 Max portable wireless speaker Black
16 075 ₴
- В наличии
- Код: 6974316285670
+380 (93) 951-60-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ACEFAST K5 Max portable wireless speaker Black з двома мікрофонами в комплекті перетворюють будь-яке місце на захоплюючу вечірку. Потужний звук Acefast K5 Max та гучні пронизливі баси заповнять собою навіть великий простір та змусять рухатись всіх без винятку, а світлове шоу в ритмі музики з різними ефектами привертатиме їхні погляди. Миттєво під'єднуйте будь-який пристрій через Bluetooth і відтворюйте свій улюблений плейліст. Ергономічна ручка дозволяє легко брати колонку з собою будь-куди. Вбудований акумулятор забезпечує до 9 годин відтворення.ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ− Вбудована різнокольорова підсвітка.
− Велика ємність акумулятора: 6000 мАг.
− До 9 годин роботи від акумулятора.
− Ручка для транспортування.
− Два мікрофони в комплекті.
− Можливість під'єднання пристрою для заряджання.
− Виготовлено зі міцних та якісних матеріалів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; TWS |
| Вес | 7.8 кг кг |
| Класс защиты | IPX4 |
| Комплект поставки | Портативна колонка; 2 мікрофони |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Алюміній + пластик + силікон |
| Модель колонки | K5 Max |
| Особенности | LED-підсвічування; караоке; зарядка пристроїв 5V/1A |
| Мощность | 220 W Вт |
| Розміри | 393.5 × 208.6 × 366.6 мм |
| Сабвуфер | Вбудований |
| Тип | 269711 |
| Формат акустики | 4.1 |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 4 |
| Время работы от аккумулятора | 9 годин |
Информация для заказа
- Цена: 16 075 ₴







